Який кондиціонер краще купити? - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 23:32



  • Страница 1 из 1
  • 1
Який кондиціонер краще купити?
misterbicipsДата: Сб, 23.03.2024, 11:46 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Давно планував придбати собі кондиціонер, і навіть гроші на нього накопичив. Хочу, щоб ви мені порадили дійсно якісний варіант, та онлайн магазин, в якому його можна вигідно придбати.
 

LevchenkoДата: Сб, 23.03.2024, 11:48 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Кондиціонер дуже універсальна техніка, влітку допомагає рятуватися від спеки, а взимку зігріває. Знаю я один доволі класний інтернет-магазин, де від вибору кондиціонерів розбігаються очі.
 

misterbicipsДата: Сб, 23.03.2024, 11:51 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Я якщо чесно не дуже розбираюсь в кондиціонерах, тому обирати трошки важко. Можливо ти зможеш мені порадити достойний варіант кондиціонера? І буду також вдячний, якщо залишиш посилання на магазин, де його можна замовити.
 

LevchenkoДата: Сб, 23.03.2024, 11:53 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Можеш звернути свою увагу на кондиціонер Midea AF6-09N1C2-I/AF6-09N1C2-O Forest https://allo.ua/ua/products/kondicionery/ який раджу купувати в інтернет-магазині Алло.

Кондиціонер здатний швидко охолодити або нагріти повітря і стабільно працює в різних погодних умовах, забезпечуючи комфортний мікроклімат в приміщенні. Midea якісно охолоджує приміщення при зовнішній температурі до +50 градусів, обігрів підтримується при температурі зовні до -15 градусів.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5446