Вибір смартфона - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 20:49



  • Страница 1 из 1
  • 1
Вибір смартфона
cocacolaДата: Пн, 18.03.2024, 20:44 | Сообщение # 1
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 63
Репутация: 0
Статус: Offline
Потрібна порада щодо смартфонів. Хочу придбати новий апарат, але не можу визначитися, який краще обрати. Чув, що iPhone 14 Pro Max вражає камерою та продуктивністю, але Samsung Galaxy S24 Ultra має вражаючий екран. Який, на вашу думку, краще вибрати?
 

akhamsaДата: Пн, 18.03.2024, 20:44 | Сообщение # 2
Pre-Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 101
Репутация: 0
Статус: Offline
Я думаю, що вибір залежить від вашого стилю використання. Якщо вам важливі відмінні камери та екосистема, iPhone 14 Pro Max буде чудовим вибором. Але якщо ви більше цінуєте яскравий та деталізований екран, то Samsung Galaxy S24 Ultra може краще відповідати вашим потребам.
 

bolshechem_zhiznДата: Пн, 18.03.2024, 20:45 | Сообщение # 3
Extra-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 98
Репутация: 0
Статус: Offline
Samsung славиться своєю великою місткістю акумулятора та багатофункціональними можливостями камер. Якщо для вас важлива тривала автономна робота та багато можливостей для фотографування, то Galaxy S24 Ultra може стати найкращим вибором.
 

bitehДата: Пн, 18.03.2024, 20:45 | Сообщение # 4
Extra-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 82
Репутация: 0
Статус: Offline
Не так давно я користуюся Samsung Galaxy S24+ https://www.foxtrot.com.ua/uk....ay.html із магазину Фокстрот, і не можу зайвий раз підкреслити його якість. Екран і правда фантастичний, особливо коли дивлюся відео або граю в ігри. Камера теж на висоті, фотографії виходять дуже чіткі та яскраві. Акумулятор тримає довше, ніж у попереднього смартфона, що мене дуже радує.
Рекомендую придбати смартфон Samsung Galaxy S24+ в магазині Фокстрот, якість обслуговування та ціна також приємно вразили. Є можливість придбати товари в кредит.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5429