Пошук рому в інтернеті - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 12:23



  • Страница 1 из 1
  • 1
Пошук рому в інтернеті
misterbicipsДата: Вт, 23.01.2024, 21:20 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго вечора всім! Я багато які алкогольні напої вже куштував, але до рому справа так і не дійшла. Порадьте мені дійсно смачний ром, та магазин в інтернеті, в якому його можна придбати.
 

LevchenkoДата: Вт, 23.01.2024, 21:23 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Я сам ром вперше спробував рік тому, і мені дуже сподобався даний напій, і тепер час від часу ним себе балую. Тобі можу надати інформацію про онлайн магазин, де ти точно знайдеш те, що шукаєш.
 

misterbicipsДата: Вт, 23.01.2024, 21:25 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Я пив коктейлі на основі рому, але зараз хочеться спробувати даний напій в чистому вигляді. Підкажи, будь ласка, який саме ром подобається тобі найбільше? Також хочу, щоб ти поділився посиланням на магазин. Завчасно вдячний!
 

LevchenkoДата: Вт, 23.01.2024, 21:32 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Імпонує мені ром Mangoustan's https://maudau.com.ua/product/rom-mangoustans-42-1-l-809816 який я вже багато разів купував в інтернет-магазині Maudau. У напою смак м'який, тропічний, з нотами екзотичних фруктів, спецій та довгим, приємним фіналом із димними нюансами. Дуже люблю його налити в спеціальний стакан, та додати лід, це особлива насолода.

Зараз на даний ром діє приємна знижка яка дозволить тобі гарно зекономити. Тому можеш брати декілька пляшок про запас, вони точно не завадять.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5261