Хочу купити вологий корм для кота - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 12:38



  • Страница 1 из 1
  • 1
Хочу купити вологий корм для кота
misterbicipsДата: Вт, 23.01.2024, 03:43 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! У мене є кіт який в основному харчується сухим кормом, але хочу час від часу його балувати вологим кормом, але не знаю який обрати. Хочу, щоб ви мені порадили вологий корм з гарним складом, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
 

LevchenkoДата: Вт, 23.01.2024, 03:44 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Всі коти, мабуть, люблять вологий корм, але його купувати на постійній основі не вигідно, але іноді можна балувати улюбленця. Я можу тобі підказати надійний інтернет-магазин, в якому тільки якісний корм, та ціни помірні.
 

misterbicipsДата: Вт, 23.01.2024, 03:44 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Я це розумію, тому хочу хоча б один раз в день давати улюбленцю такий корм. Можливо ти зможеш мені порадити дійсно якісний вологий корм з чудовим складом? А на магазин, краще за все залиш посилання.
 

LevchenkoДата: Вт, 23.01.2024, 03:46 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Хорошим є вологий корм для дорослих котів після стерилізації Purina Pro Plan Sterilised шматочки у паштеті з тунцем та лососем https://maudau.com.ua/category/volohyi-korm-dlia-kotiv який можна придбати в інтернет-магазині Maudau. Корм має відмінні смакові характеристики та привабливий аромат, виготовлений із високоякісних натуральних інгредієнтів.

Відрізняється високим вмістом білків і низьким вмістом жирів, легко перетравлюється та засвоюється, завдяки правильному балансу поживних речовин. Ціна також на корм достатньо лояльна, тому купуй навіть з запасом. Представлений корм в багатьох смаках.
 

KristinДата: Чт, 01.02.2024, 15:49 | Сообщение # 5
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 42
Репутация: 0
Статус: Offline
Головне, купуйте якісний корм, від цього залежить здоров'я вашого улюбленця.

Сообщение отредактировал Kristin - Чт, 01.02.2024, 22:14
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5258