Вибір сухого корма для собаки - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 10:22



  • Страница 1 из 1
  • 1
Вибір сухого корма для собаки
misterbicipsДата: Вс, 21.01.2024, 14:55 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! У мене є собака породи Дог, і я планую його перевести на якийсь якісний сухий корм, але ніяк не можу визначитися. Хочу, щоб ви порадили хороші варіанти, та онлайн магазин, де корм по вигідним цінам.
 

LevchenkoДата: Вс, 21.01.2024, 14:58 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз вибір сухого корму дуже широкий, але варто звертати увагу на його склад, тому що далеко не кожен корм має ті поживні речовини, які хотілось би. Мені відомий інтернет-магазин, де тільки якісний корм, і діють гарні знижки.
 

misterbicipsДата: Вс, 21.01.2024, 15:01 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене ще зовсім немає досвіду в замовлені корму в інтернеті, та і в цілому я в ньому не дуже розуміюсь. Можливо ти зможеш порадити сухий корм з гарним складом? Також залиши, будь ласка, посилання на магазин, в якому його можна придбати.
 

LevchenkoДата: Вс, 21.01.2024, 15:07 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Досить не поганим варіантом є сухий корм для дорослих собак великих порід Purina Pro Plan Large Robust Adult, з куркою, 14 кг https://maudau.com.ua/categor....ro-plan який можна вигідно замовити в інтернет-магазині Maudau.

В ньому великий склад м'яса курки, яка легко засвоюється організмом собаки, даруючи їй енергію та всі поживні речовини. Хочу зазначити, що на даний корм зараз діє досить не погана знижка, тому встигни купити його вигідно, і можна навіть з запасом.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5255