Порадьте смачний зелений чай - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 10:29



  • Страница 1 из 1
  • 1
Порадьте смачний зелений чай
misterbicipsДата: Вс, 14.01.2024, 16:02 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Я дуже люблю зелений чай і у звичайному магазині на нього вибір дуже обмежений, тому хочу купувати в інтернеті. Порадьте дуже смачний зелений чай, та онлайн магазин, в якому його можна купити.
 

LevchenkoДата: Вс, 14.01.2024, 16:06 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Раніше я любив тільки чорний чай, але останнім часом перейшов повністю на зелений. Можу тобі порадити дуже смачний зелений чай, та дати координати на магазин, де його замовляю дуже вигідно.
 

misterbicipsДата: Вс, 14.01.2024, 16:10 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені також смакував чорний чай, але потім якось він перестав мені подобатися. Підкажи, будь ласка, який саме зелений чай тобі подобається найбільше? Хочу також щоб залишив посилання на магазин, де його можна купити.
 

LevchenkoДата: Вс, 14.01.2024, 16:15 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Улюблений мій чай зелений Teahouse Будда 80 г (20 шт. х 4 г) https://maudau.com.ua/category/chai-2/product_brand=teahouse і купую його завжди в інтернет-магазині Maudau. Чай класичний зелений крупнолистий чай з тонким ароматом та прозорим жовтим кольором настою, скручене довге, ніжне чайне листя при заварюванні розкриває легкий, злегка фруктовий аромат з виразними медовими нотками.

Смак напою чистий, освіжаючий, з приємною гіркотою та м'яким солодким післясмаком. Тому можеш пробувати, думаю він тобі сподобається.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5235