Замовлення віскі в інтернеті - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 23.10.2024, 10:21



  • Страница 1 из 1
  • 1
Замовлення віскі в інтернеті
misterbicipsДата: Вс, 14.01.2024, 13:41 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! До мене планує приїхати в гості мій друг, і я хотів би з ним попити смачний віскі, але не дуже розуміюсь в цьому напої. Порадьте мені варіанти, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
 

LevchenkoДата: Вс, 14.01.2024, 13:44 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз великий вибір віскі, особливо якщо замовляти в інтернеті. Тобі можу порадити дуже хороший інтернет-магазин, в якому вже багато разів купував віскі, по хорошим цінам, та зі швидкою доставкою.
 

misterbicipsДата: Вс, 14.01.2024, 13:49 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Віскі ще не пив ніколи, але зараз хочу це міняти. Можливо ти зможеш мені порадити хороший варіант віскі, який подобається саме тобі? А що стосується магазину, хотілось би щоб ти залишив на нього посилання.
 

LevchenkoДата: Вс, 14.01.2024, 13:54 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Можеш звернути свою увагу на https://maudau.com.ua/category/viski/typ_napoiu_3=burbon-bourbon віскі Jim Beam Double Oak і купувати його вигідніше за все в інтернет-магазині Maudau. В смаку простежується горіховий слід, що перетворює деревину на мигдаль та кедровий горіх. Зігріваючий післясмак грає приємною дзвінкою гіркуватістю, дотиками тютюну та чималою кількістю спецій.

Зараз на даний варіант віскі та інші, діють не маленькі знижки, тому ти зможеш не погано зекономити.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5234