Який процесор порадите купити? - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Вт, 22.10.2024, 22:22



  • Страница 1 из 1
  • 1
Який процесор порадите купити?
misterbicipsДата: Вс, 29.10.2023, 05:19 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Мені до мого комп'ютера потрібно купити процесор, але я не знаю який купити. Порадьте, будь ласка, хороший процесор, та онлайн магазин в якому його можна вигідно купити.
 

LevchenkoДата: Вс, 29.10.2023, 05:23 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Я недщодавно так як і ти шукав собі до компьютера процесор і питав також пораду на форумі. Мені порадили, і я його дуже вдало купив. Тому можу тобі підказати магазин в якому купував.
 

misterbicipsДата: Вс, 29.10.2023, 05:27 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 233
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вже передивився не один інтернет-магазин з процесорами, але так нічого не обрав, бо мало в них розуміюсь. Підкажи, будь ласка, який саме процесор ти купував собі, та залиш посилання на магазин, в якому ти його придбав. Буду дуже вдячний!
 

LevchenkoДата: Вс, 29.10.2023, 05:33 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
Купував собі процесор Intel Core i5-12600KF https://telemart.ua/ua/processor/filter/intel-core-i5/ на Telemart і залишився дуже задоволений. Вражає швидкість - 4.9 ГГц - це не просто слова. Велика кількість кешу допомагає підняти продуктивність на новий рівень.

Графічне навантаження та багатозадачність легко перетворюються на прості завдання. Відмінний вибір для геймерів та креативних користувачів. Telemart також вразив оперативною доставкою та консультацією.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5007