Стоматолог у Києві - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Вт, 22.10.2024, 18:32



  • Страница 1 из 1
  • 1
Стоматолог у Києві
andydudykДата: Чт, 25.05.2023, 14:31 | Сообщение # 1
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
За кілька днів до нас на підприємство має приїхати делегація із США для укладання контракту. Я там виступатиму як перекладач. Власне, їм і працюю. А в мене як на зло розболівся зуб, щока стала опухати. Як це не дуже представницько виглядає. Шеф дав два дні на усунення дефектів зовнішнього вигляду. Підкажіть, де у Києві безболісно можна зуб полікувати у терміновому порядку?
 

NazarchyucДата: Чт, 25.05.2023, 17:39 | Сообщение # 2
Beginner
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
А такі проблеми завжди виникають у відповідальний момент. У мене дружина співає в одному колективі. Так перед звітним концертом у неї флюс вискочив, і теж із щокою, ніби бджола вкусила довелося щось робити. Бігла до стоматолога з ранку, щоб допоміг пухлини позбутися.
 

MilogeorgeДата: Чт, 25.05.2023, 21:16 | Сообщение # 3
Beginner
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Минулого року син у мене з університету випускався. І мав йти на захист диплома, а в нього зуб сильно розболівся. Прям так, що сльози струмком. Знеболювання пігулками на 15 хвилин вистачало. Я його в машину та поїхали до стоматолога. Пояснив швидко двома словами складність ситуації, що через пару годин захист, а зуб навіть слова сказати не дає. Лікар все зрозумів, і протягом години і знеболив уколом, і дірку в зубі прочистив і запломбував. Диплом, щоправда, довелося трохи із замороженою щокою захищати, зате отримав відмінну оцінку. Так що якщо треба терміново відремонтувати зуб, то можете і ви звернутися к стоматологк на Деміївці тут https://kutsdental.com.ua/ . Туди сина і возив у екстреній ситуації.
 

RaznadaДата: Чт, 25.05.2023, 21:25 | Сообщение # 4
Pre-Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 127
Репутация: 0
Статус: Offline
Викладаю англійську скайпом. І пам'ятаю, як мені довелося уроки проводити з диким зубним болем. Уроки вже було призначено, їх не перенести. І вибачалася, бігала полоскати рот содою та сіллю. Потім поверталася та продовжувала урок. Як заняття закінчилися, одразу бігом до стоматолога.
 

vp672932Дата: Вт, 01.08.2023, 07:22 | Сообщение # 5
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Так как я не в особом восторге от того, что из себя представляет стоматология в Украине, я в случае необходимости лечения зубов, обращаюсь в https://globalmedik.com/obzor-vintovoj-fiksaczii-implanta-zuba/ . И они, направляют меня на лечение в турецкие стоматологические клиники.
 

andrejcoval3nkoДата: Чт, 24.08.2023, 14:08 | Сообщение # 6
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 179
Репутация: 0
Статус: Offline
а куда по Луганску обратиться?
 

tatishevfedorДата: Чт, 24.08.2023, 14:18 | Сообщение # 7
Intermediate-Plus
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 391
Репутация: 0
Статус: Offline
Apollonia https://apollonia-dent.com/ - это не просто стоматология, это место, где забота о пациентах на первом месте. Их расположение в центре Луганска очень удобно, а качество обслуживания и результат лечения на высшем уровне. Я ощущал заботу и внимание к каждой детали. Профессиональная команда докторов использует передовые технологии, что даёт впечатляющие результаты.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread4876