Гроші до зарплати - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Вт, 22.10.2024, 06:10



  • Страница 1 из 1
  • 1
Гроші до зарплати
LevchenkoДата: Пт, 18.02.2022, 01:44 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
До зарплати як на зло ще залишився цілий тиждень, а вдома з продуктів нічого, плюс до всього дитині потрібно купити памперси і харчування. Безвихідь дійшла до того, що почав думати про оформлення кредиту. Чи брав хтось в борг таким чином?
 

matildamillerДата: Пт, 18.02.2022, 01:47 | Сообщение # 2
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
Як мені здається якщо є маленька дитина, то обов'язково повинні бути резервні кошти завдяки яким в екстреній ситуації можна розплатиться в будь-який момент. Ну а якщо грошей немає, то звичайно краще зайняти у родичів.
 

LevchenkoДата: Пт, 18.02.2022, 01:48 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 247
Репутация: 0
Статус: Offline
На жаль фінансове становище не дозволяє нам настільки розташовувати коштами що б ще й відкладати гроші. Але вашу ідею візьму собі на замітку, як тільки буде більш стійке фінансове становище, то почну відкладати.
 

pechkin-1978Дата: Пт, 18.02.2022, 01:51 | Сообщение # 4
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Завжди намагався розраховувати свій бюджет і розтягувати по можливості, але бувають же в житті форс мажори, хвороби і все в цьому дусі, цього просто не уникнути. Що б оформити кредит до зарплати https://soscredit.ua/uk/kredit-onlain/groshi-do-zarplatni можете сюди звернеться. Це перевірений і надійний варіант швидкого кредитування, я вже користувався подібним раніше, займав невелику суму в межах 5 тисяч гривень, так я швидко і безвідсотково перекрив всі свої вже наявні борги. Думаю вам цієї суми з лишком вистачить що б прожити до зарплати.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread4475