Вакуумна пакувальна машина - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Пт, 20.09.2024, 03:45



  • Страница 1 из 1
  • 1
Вакуумна пакувальна машина
tania21kalinichenkoДата: Сб, 11.09.2021, 20:03 | Сообщение # 1
Upper-Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 545
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені знадобилося купити вакуумну машину, мені здається в сім'ї, де є діти така техніка просто необхідна. Та й взагалі дуже корисна річ в побуті. Вакуумирование продовжує терміни зберігання продуктів, економить місце, захищає від сторонніх запахів, зберігає аромати і багато іншого. В моєму місті немає магазину, де можна купити таку машину. Тому мені потрібен перевірений інтернет магазин. хто купував через інтернет, де замовляли і чи все гаразд працює?
 

tanakalinicenko70Дата: Вс, 12.09.2021, 08:47 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 217
Репутация: 0
Статус: Offline
Купити вакуумну машину я хотіла, і буквально пару місяців тому замовила в інтернет магазині GASTROSHOP https://gastroshop.com.ua/ua....mashiny Купівлею дуже задоволена, вакуумна машина відмінна річ в господарстві. Не тільки подовжує життя продуктам, але і пакети виходять дуже компактними. Мій вакуумний пакувальник може упаковувати в вакуумі не тільки сухі продукти, а й рідку їжу, напої, а так само більш ніжні продукти без їх пошкодження. працює він практично беззвучно. По початку я взагалі думала, що він не працює. Упаковка в вакуумі продуктів для зберігання в морозильній камері дуже комфортно. Вони займають менше місця, а продукти не втрачають вологу при зберіганні. Я як господиня просто в захваті від цього помічника. Дуже корисна річ.
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread4027