Програма для контролю робочого часу працівників онлайн - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Чт, 19.09.2024, 03:58



  • Страница 1 из 1
  • 1
Програма для контролю робочого часу працівників онлайн
kykanaslivaДата: Сб, 29.05.2021, 15:17 | Сообщение # 1
Pre-Elementary
Группа: Переводчик/Лингвист
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Можливо є ефективні програми, яку ви можете порадити для того, щоб рахувати робочий час працівників на віддаленій формі роботи. У нас інтернет магазин передбачає використання телефонії та онлайн підтримки. Хотілось би прослідкувати за тим, що все це робиться вчасно.
 

linalineva7Дата: Сб, 29.05.2021, 15:18 | Сообщение # 2
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Це одна з найбільш актуальних проблем - використання первинних засобів для контролю роботи та обліку робочого часу. Тут потрібно шукати перш за все якісне програмне забезпечення, яке допоможе це зробити.
 

lermontovlermikДата: Сб, 29.05.2021, 15:19 | Сообщение # 3
Beginner
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Моя робота пов'язана з комп'ютером, всі проекти я виконую на ньому. Тому мені, як і кожному працівнику, встановили на робоче місце автоматичний тайм трекер, який запускається як тільки я відкриваю потрібний робочий додаток.
 

margarett_sveklaДата: Сб, 29.05.2021, 15:27 | Сообщение # 4
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Тайм трекери дієві, але не повною мірою. Найкраще застосувати, на мою думку, вони мають у цілісній системі для бізнесу Бітрікс24 систему обліку робочого часу працівників https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php Що саме пропонує Бітрікс та як це працює? Сервіс автоматично бере дані з вашого тайм трекеру, документообігу, телефонії, робочих чатів органайзера та інших інструментів, та формує звіт щодо вашої роботи, кількості часу та її ефективності. Такі звіти передаються автоматично керівнику та у бухгалтерію. На мою думку, більш ефективного методу просто не існує!
 

  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread3790