Смачне вино - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Пн, 06.05.2024, 02:17



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Ссылки. Литература. » Смачне вино
Смачне вино
misterbicipsДата: Ср, 24.04.2024, 19:37 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 151
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Вирішив до свят купити смачне вино, але поки не вирішив яке саме брати. Хочу, щоб ви мені порадили дуже смачне вино, та інтернет-магазин, в якому його варто замовляти.
 

LevchenkoДата: Ср, 24.04.2024, 19:39 | Сообщение # 2
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 163
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз можна дуже вигідно купити вино, оскільки діють різні круті знижки. Знаю я чудовий інтернет-магазин, де величезний асортимент смачних вин, по хорошим цінам, оскільки там багато знижок.
 

misterbicipsДата: Ср, 24.04.2024, 19:41 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 151
Репутация: 0
Статус: Offline
Я ніколи не купував алкоголь в інтернеті, тому зовсім не знаю якому магазину можна довіряти. Можливо ти зможеш мені порадити смачне вино? Також хочу, щоб на магазин ти мені залишив посилання.
 

LevchenkoДата: Ср, 24.04.2024, 19:49 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 163
Репутация: 0
Статус: Offline
Придбав я собі смачне вино Bolgrad Granato Rosso https://maudau.com.ua/category/vyno/product_brand=bolgrad в інтернет-магазині Maudau. Дане вино з ароматом гранату та фруктів, має солодкуватий смак і довгий приємний післясмак.

Добре поєднується з фруктами, цитрусовими, а також м'ясними стравами. Пляшка з незвичним дизайном. Зараз в магазині на дане вино діє не маленька знижка, тому купуй декілька пляшок, і ти відчуєш суттєву економію. Тим більше вино дуже смачне, для свят саме то.
 

Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Ссылки. Литература. » Смачне вино
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5646