Як лікувати катаракту у Дніпрі? - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Сб, 18.05.2024, 20:45



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Ссылки. Литература. » Як лікувати катаракту у Дніпрі?
Як лікувати катаракту у Дніпрі?
HzBoyДата: Пн, 22.04.2024, 15:45 | Сообщение # 1
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 51
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю всіх! Я вдячний за можливість обговорити цю тему. Недавно мені діагностували катаракту, і я досі не дуже розумію, що це таке і які можливі методи лікування. Можливо, хтось з вас може мені допомогти зрозуміти це краще?
 

antp111Дата: Пн, 22.04.2024, 15:48 | Сообщение # 2
Beginner
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Коли мені вперше поставили діагноз катаракта, я була дуже налякана. Але потім я пройшла операцію з видалення катаракти, і зараз мій зір значно покращилося. Операція була швидкою і безболісною, і тепер я можу бачити краще, ніж раніше.
 

fornodguestДата: Пн, 22.04.2024, 15:49 | Сообщение # 3
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Катаракта - це хвороба ока, яка характеризується затемненням природного кришталика ока, що призводить до порушення зору. Причиною розвитку катаракти можуть бути вік, травми, захворювання та інші фактори. Лікування катаракти полягає в хірургічному видаленні хворобливого кришталика та його заміні штучним імплантатом.
 

misterbicipsДата: Пн, 22.04.2024, 15:51 | Сообщение # 4
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 155
Репутация: 0
Статус: Offline
Катаракта - це захворювання ока, при якому розпливчаста речовина кришталика очного яблука згортається і стає мутною. Це призводить до порушення гостроти зору, подвійного зору, засліплення та інших проблем. Хоча катаракта зазвичай розвивається з віком, вона також може бути спадковою або виникнути в результаті травми чи захворювання. Лікування катаракти у Дніпрі https://visium.com.ua/dnepr/ua/uslugi/lechenie-katarakty/ полягає в хірургічному видаленні хворобливого кришталика і його заміні на імплантат, що відновлює зір.
 

Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Ссылки. Литература. » Як лікувати катаракту у Дніпрі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5629