CRM система для юридичної компанії - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Ср, 15.05.2024, 16:20



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Ссылки. Литература. » CRM система для юридичної компанії
CRM система для юридичної компанії
LevchenkoДата: Вс, 31.10.2021, 11:20 | Сообщение # 1
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 165
Репутация: 0
Статус: Offline
У нас невелика юридична компанія, нам потрібна CRM система яка б відстежувала кожну угоду з клієнтом, створювала окрему задачу для кожного клієнта з яким ми почали співпрацювати. А також кожен клієнт би розподілявся для одного з вільних працівників.
 

fojid30406_fojid30406Дата: Вс, 31.10.2021, 11:28 | Сообщение # 2
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
А що CRM системи таке можуть? Я просто тільки для інтернет магазинів подібну систему тільки використовував і там теж було стеження за клієнтами, але у нас була при оформленні замовлення формувалася заявка і відправлялася на склад щоб сформував вже інший працівник посилку і додав її в категорію на відправку.
 

LevchenkoДата: Вс, 31.10.2021, 11:30 | Сообщение # 3
Intermediate
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 165
Репутация: 0
Статус: Offline
Взагалі будь-яка CRM система повинна це вміти, так як це все таки оптимізація бізнес процесів. Але мені б ще потрібно було щоб я міг контролювати своїх співробітників, крім того що я за ними в офісі дивлюся і іноді курирую роботу, але мені ще важливо контролювати як вони документацію ведуть, як ведуть історію клієнта і т. д.
 

lojka_morkovkiДата: Вс, 31.10.2021, 11:35 | Сообщение # 4
Pre-Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Зазвичай в хорошій CRM системі є розподіл клієнтів між вашими працівниками, так само можна стежити за співробітниками, є CRM системи які навіть записують розмови ваших співробітників з клієнтами і ви потім можете аналізувати скільки в середньому йде на одного клієнта для вирішення його проблеми або щоб записати його на приймання до юриста і т. д. Гарна CRM для юридичної компанії https://www.bitrix24.ua/articles/crm_law_company.php там все що вам потрібно є. І стеження за клієнтами та чи працюють вони зараз комп'ютером або дивляться відео в Ютубі. Коли клієнт замовляє у вас дзвінок або послугу, то відразу формується завдання і прикріплюється до вільного юриста. Ну й автоматичне ведення клієнтської бази, у якій доступ буде тільки у вас.
 

sbryleva769Дата: Ср, 22.12.2021, 21:49 | Сообщение # 5
Beginner
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Всем привет! Да, сейчас многие внедряют CRM-систему, так как с ней значительно проще вести бизнес, так как полная автоматизация. Вот тут https://crmium.com/crm/ мы заказывали комплекс CRM-систем, которые были необходимы для нашей компании. Остались довольны результатом.
 

Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Ссылки. Литература. » CRM система для юридичної компанії
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread4205