Де широкий вибір джинсів? - Форум для изучающих английский язык
Вы вошли как Гость
Текущая дата: Пн, 29.04.2024, 17:07



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Программы для изучения » Де широкий вибір джинсів?
Де широкий вибір джинсів?
bolshechem_zhiznДата: Вт, 26.03.2024, 11:07 | Сообщение # 1
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 76
Репутация: 0
Статус: Offline
Я дуже хочу купити нові джинси, але зовсім не знаю, які зараз в тренді. Які моделі і кольори вважаються найбільш популярними? І можливо, порадите якісь магазини, де можна знайти стильний одяг?
 

akhamsaДата: Вт, 26.03.2024, 11:08 | Сообщение # 2
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 77
Репутация: 0
Статус: Offline
Останнім часом дуже популярними є вузькі джинси з високою талією. Також в тренді різні варіанти обробки - вицвітані, з декоративними елементами чи розрізами. Я зазвичай купую свої джинси в магазині Модна столиця, там часто знаходжу цікаві моделі за доступними цінами.
 

bitehДата: Вт, 26.03.2024, 11:08 | Сообщение # 3
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 62
Репутация: 0
Статус: Offline
Я теж зауважила, що вузькі джинси з високою талією дуже популярні. Але мені більше подобаються моделі без розрізів та вицвітань, з простим дизайном. Я недавно купила свої улюблені джинси в магазині Блік, там великий вибір різних стилів та кольорів.
 

cocacolaДата: Вт, 26.03.2024, 11:09 | Сообщение # 4
Elementary
Группа: Ученик/Студент
Сообщений: 54
Репутация: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала ЦУМ і придбала там джинси для жінок https://tsum.ua/ua/zhinkam/odjag/dzhinsi.html і мені сподобалась якість. Перш за все, асортимент джинсів вражає своєю різноманітністю і якістю. В магазині представлені як відомі світові бренди, так і місцеві виробники, що дозволяє знайти оптимальний варіант як за ціною, так і за якістю та дизайном.
Я обрала джинси з високою талією, і мене приємно здивувала якість матеріалу та швів. Тканина м'яка, приємна на дотик і міцна, що гарантує довговічність виробу. Крім того, джинси дуже зручні і підійшли мені за розміром, що свідчить про увагу до деталей при виготовленні продукції.
 

Форум для изучающих английский язык » Для изучающих английский язык » Общий » Программы для изучения » Де широкий вибір джинсів?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


frTread5458